Yardım

Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz, ancak kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz ve ürünlerinizin durumunu rahat takip edebilmek için üye olmanız gereklidir.

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz “Üye Ol” linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üye olmak için tıklayınız
Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?
Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce “Üye Girişi” linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfanın sağ üst kısmında, isminizin yazdığı bölümden Hesap Ayarlarım linkine tıklayın. Açılan sayfadan gerekli değişiklikleri yapıp kayıt edebilirsiniz.
Üye bilgilerinizi ve şifrenizi güncellemek için tıklayın.
Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?
Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, “Üye Girişi” sayfasında göreceğiniz “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkine tıklayıp kullanıcı adı veya e-posta adresi girerek “Şifre Sıfırlama” butonuna basarak şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz. Mailinizi kontrol ederken SPAM (Gereksiz) klasörünü de kontrol etmeyi unutmayın.
Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum
Ürünü hangi durumlarda ve ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?
Hepsicarsidan.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi, ürün kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünü iade etmek isterseniz;

  • Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.
  • Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir.
Sipariş ettiğim ürün arızalıysa ne yapmalıyım?
Ürünü satın aldıktan sonra ki ilk 15 gün içerisinde ürün arıza durumunu belirttiğiniz bir rapor ve faturamız ile ürünü ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilir ve sonraki 15 gün içerisinde iade veya değişim işlemi için ilgili yetkili servisten arıza onay raporu alındıktan sonra iade işlemleri gerçekleşir.
15 günü geçmiş ürünler için Yetkili Servislerden alınmış iade (DOA) raporu ve Faturamız ile tarafımıza ulaştırılan ürünlerin iadesi gerçekleşebilir.
Sipariş durumları ve açıklamaları
» Bekliyor – Siparişiniz bize ulaştı, ödeme bekleniyor
» Ödeme Alındı – Ödemeniz alındı, ilk iş gününde siparişiniz hazırlanacak
» Tedarik Ediliyor – Siparişinizdeki ürünler depomuzda mevcut değil ise ithalatçı ve üretici firmadan tedarik ediliyor.
» Tedarik Edildi – Siparişinizdeki ürünler ithalatçı ve üretici firmadan tedaril edildi.
» Onaylandı – Siparişiniz Faturalandırılmak üzere muhasebe departmanımıza aktarılmıştır.
» Faturalandı – Siparişinizin faturası kesildi, ürününüz kargoya verilmek hazırlanıyor
» Gönderildi – Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi. Gün sonunda Kargo Firması işlem yaptığında Sipariş No ile gönderinizi sorgulayabilirsiniz.
» İptal Edildi – İsteğiniz üzerine veya ödemeniz alınamadığından siparişiniz iptal edildi
Ürünü iade için adresinize gönderdim. İade işlemleri nelerdir?
İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Belirtmiş olduğumuz şartlara uygun iade yapıldığı belirlendiğinde iade süreci başlamaktadır.