Hakkımızda

HepsiCarsidan.com Logo
SüpürgeTorbası.com Logo

SüpürgeTorbası.com, tüm marka ve modellerin toz torbalarını uygun fiyata ve direk üreticisinden satın alabileceğiniz güvenli e-ticaret sitesidir.

Çarşı Ev Gereçleri, 2010 yılında Beşiktaş’da kurulan ve halen aynı adreste hizmet vermeye devam eden, beyaz eşya, küçük ev aletlerinin satışı ve tamir hizmetini vermekteyiz. Bir çok bayilik dışında, oteller, bankalar, hastaneler, okullar ve TSK gibi bazı kuruluşların ve internet sitesinde satış yapan bazı firmaların tedarikçisiyiz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Firmamız, müşteri odaklı çözüm yöntemlerine ağırlık vererek, çalışmalarını oluşturduğu takım ruhuyla birlikte yeni ürünler sunmayı ve doğal çevreyle uyumlu bir teknolojiyi kendisine görev edinmiştir.
Çarşı Ev Gereçleri, tedarik ettiği kaliteli ürünler ile, ” Tüketici her şeyden önce gelir! ”  ilkesine dayanarak kalite ve güvenceyi tüketiciye ulaştırıyoruz.
Bu nedenle firmamız her zaman müşteri memnuniyeti için ürünlerinde en üst kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Çarşı Ev Gereçleri – Recep İpek